fbpx Konferencja Facebook – lustro mediów | Faculty of Mathematics, Physics and Informatics

Konferencja Facebook – lustro mediów

Wydział Nauk Społecznych UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego
12/06/2015 - 09:00 to 16:00
Uniwersytet Gdański i Uniwersytet Jagielloński
Uniwersytet Gdański i Uniwersytet Jagielloński zapraszają na I Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu „Lustro Mediów” pt.: „Facebook – lustro mediów”, Gdańsk – Kraków, 12 czerwca 2015 r.
organizowaną we współpracy Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Facebook” – medialne zjawisko analizowane z różnych perspektyw badawczych.
Konferencja ma charakter interdyscyplinarny, a jej głównym miejscem obrad będzie Gdańsk.

Rejestracja elektroniczna uczestników jest możliwa do 18 maja 2015 roku na stronie: www.konferencjafacebook.pl/dla-uczestnikow/karta-zgloszeniowa/

Szczegóły konferencji na stronach: www.konferencjafacebook.pl

www.facebook.com/konferencjalustromediow