fbpx IX Konferencja Adeptów Fizjologii | Faculty of Mathematics, Physics and Informatics

IX Konferencja Adeptów Fizjologii

Biblioteka Główna UG, Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53
15/10/2015 - 09:00 to 16/10/2015 - 16:00
Wydział Biologii UG, Gdański Uniwersytet Medyczny, Studenckie Koło Naukowe Fizjologów "Homunculus"
Głównym celem Konferencji jest stworzenie uczestnikom możliwości zaprezentowania wyników badań prowadzonych przez nich w ramach studiów magisterskich oraz doktoranckich zarówno w formie wystąpień ustnych, jak i plakatów. Proponowany przez nas zakres tematyki prezentowanych prac naukowych obejmuje zarówno badania podstawowe, jak i przedkliniczne oraz kliniczne związane z szeroko pojętą fizjologią. Mamy nadzieję, że prezentowane wyniki badań będą przyczynkiem do gorących dyskusji, które prowadzone będą nie tylko podczas sesji naukowych, ale również w ramach nieformalnego wieczoru integracyjnego.

Uwadze uczestników Konferencji polecamy planowane w tych samych dniach Gdańskie Warsztaty Fizjologiczne poświęcone prezentacji i doskonaleniu metod i technik badawczych stosowanych w neurobiologii i kardiologii.

Konferencję organizuje gdańskie środowisko fizjologów – Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym, przy istotnym wsparciu Studenckiego Koła Naukowego Fizjologów „Homunculus” Uniwersytetu Gdańskiego.
Terminy rejestracji:
·         do 30 czerwca br. (wczesna opłata)
·         do 15 września br. (późna opłata)