fbpx II Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków | Faculty of Mathematics, Physics and Informatics

II Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków

Pałac w Lubostroniu, Lubostroń, 89-210 Łabiszyn
21/09/2015 - 15:00 to 23/09/2015 - 13:00
Wydział Praw i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauki, Pałac Lubostroń

II Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków

Informacja Organizatorów:

Serdecznie zapraszamy młodych naukowców, doktorantów i studentów na
II Ogólnopolskie Seminarium PRAWA OCHRONY ZABYTKÓW dla młodych naukowców, doktorantów i studentów im. Profesora Jana Pruszyńskiego, które odbędzie się w dniach 21-23 września 2015 r. w pięknym Pałacu w Lubostroniu.

Zapraszamy do zgłaszania tematów referatów, z których Komitet Organizacyjny wybierze 16 najciekawszych propozycji. Referaty zgłoszone, a nieprzyjęte do zaprezentowania podczas Seminarium mogą zostać przesłane do publikacji naukowej, której wydanie planowane jest po Seminarium.

W programie oprócz prelekcji, dyskusji, debat oraz naukowych dysput, wiele atrakcji m.in. dyskusyjny klub filmowy, konkurs wiedzy o prawie ochrony zabytków oraz aukcja sfałszowanych dzieł sztuki.

Przewidzianych jest 40 miejsc. O zakwalifikowaniu się na Seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału i tematy referatów należy wysyłać na adres: dziedzictwo@prawo.ug.edu.pl

Bezzwrotna opłata seminaryjna wynosi 220,- zł, (wyżywienie + noclegi).

Pobyt zaplanowany jest na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Lubostroniu        w pokojach 2-osobowych. Dojazd na miejsce należy organizować we własnym zakresie.

Po otrzymaniu informacji mailowej o przyjęciu zgłoszenia, opłatę za Seminarium należy przelać na konto bankowe Pałacu w Lubostroniu w PKO BP ŻNIN o numerze 16 1020 1505 0000 0902 0063 9906 – tytułem „SEMINARIUM PRAWA OCHRONY ZABYTKÓW” – co dopiero będzie równoznaczne z zakończeniem procedury zgłoszeniowej.

Program seminarium